-
Відкриті торги
-
КЕП
(вантажний фургон європейського виробництва для відлову бездоглядних тварин) 1одиниця
990 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
18184ae28d304a31aea67f7d48fb247e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-07-001985-a-b1
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Контактна особа:
Петро Миколайович Бедах +380532592917 katp1628lav@gmail.com
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39162637
-
Контактна особа:
ТОВ АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС 380500622175, 380500622175,380950779009 kkozinska@citroen.poltava.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
№7
Дата підписання:
09.04.2019 15:00
Період дії договору:
09.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
990 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 165 000.00 UAH)
Оплачено:
990 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 165 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(вантажний фургон європейського виробництва для відлову бездоглядних тварин) 1 одиниця
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019