-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-92 Евро, бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2019-03-06-000878-b
бензин А-92 Евро, бензин А-95
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 13 800.00 UAH
мін. крок: 3% або 13 800.00 UAH
Номер:
6be463b87e494e45991cca3e9d9f69c5
Внутрішній номер закупівлі:
3216557
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-06-000878-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська обл., смт.Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антонець Неля Михайлівна +380577460300 MEREFA_KZOZ@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 800.00 UAH
Період уточнення:
06.03.2019 13:31 - 11.03.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2019 13:31 - 21.03.2019 15:00
Аукціон:
22.03.2019 12:28 - 22.03.2019 12:49
Період кваліфікації:
22.03.2019 12:49 - 25.03.2019 19:13
Період завантаження договору:
22.03.2019 12:49 - 11.04.2019 12:49
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 Евро
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Бензин А-95
Кількість
11000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець ДЕМЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
Оскарження: 22.03.2019 12:49 - 05.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець ДЕМЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ +380675764227 uba197512@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Оскарження: 22.03.2019 12:49 - 05.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
422 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
422 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.03.2019 19:13
Документи
29
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
432 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
432 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e31a70be88b4b9881b4dbaf37e8afdb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-06-000878-b-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ДЕМЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець ДЕМЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ +380675764227 uba197512@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Номер договору:
0904-1
Сума договору:
422 040.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
351 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний