-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-92 Евро, бензин А-95
бензин А-92 Евро, бензин А-95
422 040.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e31a70be88b4b9881b4dbaf37e8afdb
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-06-000878-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Контактна особа:
Антонець Неля Михайлівна +380577460300 MEREFA_KZOZ@UKR.NET
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська обл., смт.Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець ДЕМЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1966016154
-
Контактна особа:
Фізична особа-підприємець ДЕМЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ +380675764227 uba197512@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61010, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ВЕРНАДСЬКОГО, будинок 1, квартира 21
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Опис:
бензин А-92 Евро, бензин А-95
Номер договору:
0904-1
Дата підписання:
09.04.2019 00:00
Період дії договору:
09.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
422 040.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 340.00 UAH)
Оплачено:
422 040.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 70 340.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 Евро
Кількість
5000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Бензин А-95
Кількість
11000 літр
Період постачання
до 31.12.2019