-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "03140000-4 Продукція тваринництва" (яйця курей)
Тендер Prozorro UA-2019-02-28-001349-a
Завершена
273 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 547.40 UAH
мін. крок: 0.2% або 547.40 UAH
Номер:
4f8d482effb14823b67e631986fd7e2e
Внутрішній номер закупівлі:
3216180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-28-001349-a
Замовник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тарас Петрович Бодух +380324766155 santruskavec@i.ua http://santruskavec.com.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
273 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
547.40 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 948.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2019 14:48 - 06.03.2019 14:38
Період прийому пропозицій:
28.02.2019 14:48 - 16.03.2019 14:38
Аукціон:
18.03.2019 15:45 - 18.03.2019 16:12
Період кваліфікації:
18.03.2019 16:12 - 27.03.2019 08:46
Період завантаження договору:
21.03.2019 15:27 - 10.04.2019 15:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яйця курей
Кількість
86800 штуки
Період постачання
до 28.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Агрофірма "Ватра"
Оскарження: 18.03.2019 16:12 - 01.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30484438
-
Контактна особа:
Янів Мирослав Володимирович +380676793512 watra07@meta.ua http://www.watra.com
-
Адреса:
82176, Україна, Львівська область, Доброгостів, Перше Травня 8
Оскарження: 18.03.2019 16:12 - 01.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
137 144.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
137 144.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.03.2019 15:27
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "Овочі-фрукти"
Оскарження: 21.03.2019 15:27 - 07.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22376734
-
Контактна особа:
Мельничок Ігор Теодорович +380937262715 trovochi@ukr.net
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, Трускавець, Львівська область, м.Трускавець, вул.В.Стуса, буд.10
Оскарження: 21.03.2019 15:27 - 07.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
269 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
269 080.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.03.2019 08:46
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "Гурт Інвест"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41795699
-
Контактна особа:
Дусин Роман Миронович +380937471290 gurtinvest@ukr.net
-
Адреса:
79060, Україна, Львівська область, Львів, Пулюя 34а/25
Початкова пропозиція
270 816.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 816.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f505604f3e394f4b8463790c8ddf92fc
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-28-001349-a-b1
Постачальник:
ТОВ "Овочі-фрукти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22376734
-
Контактна особа:
Мельничок Ігор Теодорович +380937262715 trovochi@ukr.net
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, Трускавець, Львівська область, м.Трускавець, вул.В.Стуса, буд.10
Номер договору:
95
Сума договору:
269 774.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
224 812.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
09.04.2019 11:14
Статус:
Виконаний