• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 "03140000-4 Продукція тваринництва" (яйця курей)

269 774.40 UAH з ПДВ
Номер: f505604f3e394f4b8463790c8ddf92fc
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-28-001349-a-b1
Замовник: Санаторій "Трускавець" СБУ
Постачальник: ТОВ "Овочі-фрукти"
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 95
Дата підписання: 09.04.2019 11:14
Період дії договору: 09.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору: 269 774.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 962.40 UAH)
Оплачено: 269 774.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 962.40 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яйця курей
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 104160 штуки
Період постачання до 31.03.2020
Місце постачання 82200, Україна, Львівська область, м. Трускавець, вул. Шевченка,23 На карті

Внесені зміни

    Номер: acd41401dee54e8a8ef454bc9d788693
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: зменшення суми Договору на 44268,00 грн.
    Номер додаткової угоди: 95/ дод.угода № 1
    Дата внесення змін до договору: 09.04.2019 11:26
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод. № 1 дог № 95 від 09.04.19..pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 8c89501cb6cb480891cfbf80da9f086c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовжено дію договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року, на суму, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі.
    Номер додаткової угоди: дод.уг. 2 до дог. 95
    Дата внесення змін до договору: 30.12.2019 15:02
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ N2 до договору 95 від 09.04.19.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 94b5675f09c24e66b266581fe9120e9b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Продовження дії Договору на суму 44962.40 грн., що не перевищує 20% вартості Договору.
    Номер додаткової угоди: дод.уг. 2 до дог. 95
    Дата внесення змін до договору: 21.01.2020 11:25
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод.уг. 2 до дог. 95.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 05e94360f79a4a31a39094a9172adf69
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: повторне завантаження додаткової угоди з метою коригування загальної суми договору та кількості товару
    Номер додаткової угоди: дод.уг. 2 до дог. 95
    Дата внесення змін до договору: 10.03.2020 17:02
    Статус:
    Опубліковано