• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Молоко, жир.2.5%.

Завершена

821 340.77 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 0.10 UAH
Номер: 82defa86f0d847478cc743edf6a09240
Внутрішній номер закупівлі: 3204384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-28-000602-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ірина Соловйова +3807705768 cznpd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 821 340.77 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 0.10 UAH
Період уточнення: 28.02.2019 11:26 - 07.03.2019 10:48
Період прийому пропозицій: 28.02.2019 11:26 - 17.03.2019 10:48
Аукціон: 18.03.2019 11:44 - 18.03.2019 12:05
Період кваліфікації: 18.03.2019 12:05 - 22.03.2019 13:40
Період завантаження договору: 18.03.2019 12:05 - 07.04.2019 12:05

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко, жир.2.5%.
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 33800 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 84 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГУСЕВ АРТУР ІГОРОВИЧ"

Оскарження: 18.03.2019 12:05 - 02.04.2019 01:00
Початкова пропозиція 777 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
777 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.03.2019 13:40
Документи 7
Скарги 0
ФОП "СИЧОВ ІГОР ВЯЧЕСЛАВОВИЧ "
Початкова пропозиція 820 326.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
820 326.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0

Контракти

Номер: 3a690d119bc947df9495118546845071
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-28-000602-a-b1
Постачальник: ФОП "ГУСЕВ АРТУР ІГОРОВИЧ"
Номер договору: 24
Сума договору: 907 373.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 907 373.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 05.04.2019 09:50
Статус:
Виконаний
PDF
Договір №24.PDF
pdf
дод 1 дог 24.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод 2 дог 24 молоко.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Протокол щодо виконання договорів .PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s