-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко, жир.2.5%.
907 373.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a690d119bc947df9495118546845071
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-28-000602-a-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я І МОНІТОРИНГУ НАРКОТИКІВ ТА АЛКОГОЛЮ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34476174
-
Контактна особа:
Ірина Соловйова +3807705768 cznpd@ukr.net
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ГУСЕВ АРТУР ІГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3297816098
-
Контактна особа:
Артур Ігоровия Гусев +380504202804,+380563755031 3297816098@mail.gov.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ ГОВОРОВА, будинок 1 А
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
24
Дата підписання:
05.04.2019 09:50
Період дії договору:
05.04.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
907 373.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
907 373.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко, жир.2.5%.
Кількість
33800 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49006, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 84
На карті
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
89054fd43e1e41e2a1fae20640a1e467
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
пролонгація
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.12.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6b9f6cbf012b482fa74ee71d9f47bdbb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
закупівля до 20% від суми договору, укладеного в попередньому році та затвердження цих видатків у кошторисі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.01.2020 11:01
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
bfb650fdc1634d58afc606bbf52be5db
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
договір з пролонгацією 20%
Номер додаткової угоди:
69
Дата внесення змін до договору:
03.04.2020 14:57
Статус:
Опубліковано