-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливні брикети з деревини твердих порід
Тендер Prozorro UA-2019-02-26-000982-c
Паливні брикети з деревини твердих порід
Завершена
399 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 996.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 996.00 UAH
Номер:
af753cf67d094c56abd77ff4e4b203ea
Внутрішній номер закупівлі:
3193673
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-26-000982-c
Замовник:
Відділ освіти Борівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146423
-
Адреса:
63801, Україна, Харкiвська область, БОРОВА, вул. Центральна,буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василець Віта Володимирівна 0575961987 rvoborova@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
399 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 996.00 UAH
Період уточнення:
26.02.2019 14:18 - 04.03.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2019 14:18 - 14.03.2019 15:00
Аукціон:
15.03.2019 15:15 - 15.03.2019 15:48
Період кваліфікації:
15.03.2019 15:48 - 20.03.2019 15:45
Період завантаження договору:
19.03.2019 13:16 - 08.04.2019 13:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети з деревини твердих порід
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Гефест-Техно"
Оскарження: 15.03.2019 15:48 - 30.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41051465
-
Контактна особа:
Вячеслав Офій +380504017090 ofiyvv@gmail.com
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, м. Харків, ПРОСПЕКТ ЛЮБОВІ МАЛОЇ, буд. 22, кв. 14
Оскарження: 15.03.2019 15:48 - 30.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
340 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
340 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2019 09:32
Документи
4
Скарги
0
Торгівельно-виробниче приватне підпириємство "Ресурс"
Оскарження: 19.03.2019 09:32 - 30.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30429974
-
Контактна особа:
Торгівельно-виробниче приватне підпириємство "Ресурс" +3800577891909 resurs-vek@mail.ru
-
Адреса:
Україна, Харківська обл., Харків, 61002 м. Харків, вул Дарвіна, буд.20
Оскарження: 19.03.2019 09:32 - 30.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
383 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
383 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.03.2019 13:16
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "БіоЕнерджі Плюс"
Оскарження: 19.03.2019 13:16 - 31.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589876
-
Контактна особа:
Сергій Костюнін +380631824715 kostuninsergiy@ukr.net
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Комунарська, 108
Оскарження: 19.03.2019 13:16 - 31.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
398 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.03.2019 15:45
Документи
54
Скарги
0
ФОП "ОГИРЯ ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3412012697
-
Контактна особа:
Віктор Огиря +380931112783 getman.alya@ukr.net
-
Адреса:
20721, Україна, Черкаська область, Смілянський район, село Балаклея,, ПРОВУЛОК ЧЕРВОНИЙ, будинок 9
Початкова пропозиція
399 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
399 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
f544a47edabe4874804a374d1b4f44e1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-26-000982-c-c1
Постачальник:
ТОВ "БіоЕнерджі Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589876
-
Контактна особа:
Сергій Костюнін +380631824715 kostuninsergiy@ukr.net
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Комунарська, 108
Номер договору:
44
Сума договору:
478 080.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
398 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
03.04.2019 09:00
Статус:
Виконаний