-
Відкриті торги
-
КЕП
Паливні брикети з деревини твердих порід
478 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
f544a47edabe4874804a374d1b4f44e1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-26-000982-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Борівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146423
-
Контактна особа:
Василець Віта Володимирівна 0575961987 rvoborova@ukr.net
-
Адреса:
63801, Україна, Харкiвська область, БОРОВА, вул. Центральна,буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БіоЕнерджі Плюс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39589876
-
Контактна особа:
Сергій Костюнін +380631824715 kostuninsergiy@ukr.net
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Комунарська, 108
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
44
Дата підписання:
03.04.2019 09:00
Період дії договору:
03.04.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору:
478 080.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 79 680.00 UAH)
Оплачено:
398 400.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливні брикети з деревини твердих порід
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
dd9b6d09287d47fdb967723afc9bd1bf
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Протокол щодо уточнення місцезнаходження учасника
Дата внесення змін до договору:
04.04.2019 14:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
53789a550eb44aa6a37247c4ce1089a9
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору до 31.03.2020 року
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
dd79d47090ba41d984cd039e89f2ad27
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.01.2020 11:00
Статус:
Опубліковано