-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6-ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРИРОДНИЙ ГАЗ)
Тендер Prozorro UA-2019-02-19-000987-c
Завершена
770 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
1d3f0b37f73541468cd5194b60b27638
Внутрішній номер закупівлі:
3192665
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-19-000987-c
Замовник:
Воле-Баранецька сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04369883
-
Адреса:
81422, Україна, Львівська область, Воля-Баранецька, село Воля-Баранецька, Самбірського району, Львівської області
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуч Роман Євстахович +380323641195 volia81422@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
770 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
23 000.00 UAH
Період уточнення:
19.02.2019 19:22 - 25.02.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2019 19:22 - 07.03.2019 09:00
Аукціон:
11.03.2019 12:52 - 11.03.2019 13:25
Період кваліфікації:
11.03.2019 13:25 - 14.03.2019 13:56
Період завантаження договору:
14.03.2019 13:51 - 03.04.2019 13:51
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПРИРОДНИЙ ГАЗ
Кількість
52000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
81422, Україна, Львівська область, Самбірський район село Воля - Баранецька, за адресами замовника
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ"
Оскарження: 11.03.2019 13:25 - 25.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36860996
-
Контактна особа:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" +380672361466 energogazrezerv@ukr.net
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська обл., Черкаси, вул. Гоголя, 137
Оскарження: 11.03.2019 13:25 - 25.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
357 864.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
357 864.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.03.2019 13:51
Документи
40
Скарги
0
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 14.03.2019 13:51 - 25.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Оскарження: 14.03.2019 13:51 - 25.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
405 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
404 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.03.2019 13:56
Документи
52
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКР ГАЗ РЕСУРС" +380442774777 VShalatonina@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
430 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Пойченко Олена Георгіївна 380952806586, 380952806586 Olena.Poichenko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Золота, 42
Початкова пропозиція
622 440.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
622 440.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
55
Скарги
0
Контракти
Номер:
a6b5cb8b874248c399b8a0515b4479e2
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-19-000987-c-b1
Постачальник:
ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41849377
-
Контактна особа:
Микола Маланій +380685887337 officeblagogaz@ukr.net
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 43, офіс 406
Номер договору:
1
Сума договору:
396 920.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
330 767.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2019 00:00 - 29.02.2020 23:59
Дата підписання:
02.04.2019 00:00
Статус:
Виконаний