• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 09120000-6-ГАЗОВЕ ПАЛИВО (ПРИРОДНИЙ ГАЗ)

396 920.40 UAH з ПДВ
Номер: a6b5cb8b874248c399b8a0515b4479e2
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-19-000987-c-b1
Замовник: Воле-Баранецька сільська рада
Постачальник: ТОВ "БЛАГОГАЗ ЗБУТ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору: 1
Дата підписання: 02.04.2019 00:00
Період дії договору: 02.04.2019 00:00 - 29.02.2020 23:59
Сума договору: 396 920.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 66 153.40 UAH)
Оплачено: 84 416.03 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 069.34 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ПРИРОДНИЙ ГАЗ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 52000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 81422, Україна, Львівська область, Самбірський район село Воля - Баранецька, за адресами замовника На карті

Внесені зміни

    Номер: b10f35f7a7f044d29eecf822f671c65c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку із зменшенням фактичного обсягу видатків на закупівлю природного газу, сторони дійшли згоди зменшити обсяг закупівлі товарів та загальну вартість Договору. А саме: Пункт 1.2. договору викласти в наступній редакції: «1.2. Річний плановий обсяг постачання газу - до 46 тис. куб. м. Пункт 1. 3. договору викласти в наступній редакції по місяцях: «1.3. Планові обсяги постачання газу - квітень – 5, 000, жовтень - 5, 000, листопад – 18,000, грудень - 18,000. Пункт 3.1. договору викласти в наступній редакції: 3.1. Загальна сума Договору становить 298233,33 грн. крім того ПДВ 59646,67 грн., всього з ПДВ - 357880 гри. та розраховується шляхом множення необхідного обсягу газу на ціну газу за 1000 куб .м з ПДВ. Ціна газу становить 6 483,33 грн. за 1000 куб. м, крім того ПДВ 1 296,67 грн., всього з ПДВ - 7780,00 грн. (під час укладення договору буде доповнено вказаний пункт). Ціна за 1000 м3 газу враховує усі податки і збори, обов’язкові платежі.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 09.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Zmina_1.pdf
    Номер: c75a5cbc07b649b4ac182afe5a466950
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: І. У зв’язку з наявною технічною опискою у п. 11.1. Договору № 1 від 02 квітня 2019р., сторони дійшли згоди внести зміни до вказаного пункту та викласти його у нові редакції. А саме: Пункт 11.1. договору викласти в наступній редакції: «11.1. Зобов'язання сторін по даному Договору виникають протягом строку дії Договору, який починається з 2 квітня 2019року і закінчується 31 грудня 2019 року або ж до повного виконання сторонами своїх зобов'язань». Прим. замовником внесено змін до договору та вибрано причину «Покращення якості предмета закупівлі», оскільки на майданчику відсутні інші причини внесення змін до договору.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 10.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Zmina_2.pdf
    Номер: 142c307622ad47da9c2f0090505caeb8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1.Замовник і Постачальник у зв’язку із зміною платіжних реквізитів Замовника погодились змінити і доповнити Договір № 1від 02.04.2019р. 1.1. Внести зміни до п.12 Договору , виклавши його у наступній редакції: Споживач Постачальник Воле-Баранецька сільська рада 81422, Львівська область, Самбірський район, с,.Воля-Баранецька,Цимбрили 26а р/р 35412084040490;35419065040490; Державна казначейська служба України МФО 820172 ЄДРПОУ 04369883 Товариство з обмеженою відповідальністю «БЛАГОГАЗ ЗБУТ» Юридична адреса 79026,м.Львів,вул.Сахарова,,буд43,оф.406 ЄДРПОУ 41849377 р/р 26004882971001 в АТ» ТАСКОМБАНК» МФО 339500 Інші умови Договору залишаються незмінні. (Примітки: Замовником обрано випадок внесення змін «покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі», оскільки на майданчику відсутні інші випадки внесення змін у договір про закупівлю. Окрім того, зміни, що вносять не впливають на зміну істотних умов договору згідно Закону). 13. Номер додаткової угоди. 3 14. Сума договору після внесення змін. Без змін 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін. Без змін
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 05.07.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Zmina_3.pdf
    Номер: 5e3f582d1ae94a72a897aa4f1991c6e2
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись частиною 5 статті 36 «Основні вимоги до договору про закупівлю» розділу VII «Договір про закупівлю» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIIІ, відповідно до якої дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку, а також згідно з підпунктом 8 пункту 3.5. Сторони дійшли згоди продовжити дію договору № 1 від 02.04.2019 року (далі — Договір) на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, а саме — до 31.01.2020, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в Договорі. 2. Внести до Договору такі зміни: а) доповнити абзац чотири пункту 3.1. текстом такого змісту: «Сума цього договору з 01.01.2020 по 31.01.2020 не перевищує 20% загальної суми Договору за 2019 рік»; б) пункту 11.1 викласти в такій редакції: «Дія цього Договору продовжується на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, а саме — до 31.01.2020, а в частині гарантійних зобов’язань — до повного виконання Сторонами своїх обов’язків; 13. Номер додаткової угоди. 4 14. Сума договору після внесення змін. (сума в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році буде доведена та затверджена на початку року 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін. (обсяг товару буде доведено на початку року після затвердження суми)
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 27.12.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Zmina_4.pdf
    Номер: b2cc1987971b4298bdd25ab27766ceaa
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Керуючись частиною 5 статті 36 «Основні вимоги до договору про закупівлю», розділу VII «Договір про закупівлю» Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIIІ, відповідно до якої дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку, а також згідно з частиною 1 статті 23 Бюджетного кодексу України, відповідно до якої будь-які бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення, якщо інше не передбачено законом про Державний бюджет України, Сторони погодились внести до Договору такі зміни: а) абзац 4 пункту 3.1 викласти в такій редакції: «Загальна сума договору за 2019 рік становила 404560 грн. з ПДВ; Сума цього договору з 01.01.2020 по 31.01.2020 не перевищує 20% загальної суми договору за 2019 рік та становить 32520.40 грн. Усього за договором: 437080,40 грн. б) абзаци 2 пункту 1.2. викласти в такій редакції: «Кількість/обсяг поставленого товару (наданих послуг) за 2019 рік 52,000 тис.куб.м., кількість/обсяг товару, що постачається (послуг, які надаються) з 01.01.2020 по 31.01.2020 - 4180 м3. Пункту 11.1 викласти в такій редакції: «Дія цього Договору продовжується на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, а саме — до 29.02.2020, а в частині гарантійних зобов’язань — до повного виконання Сторонами своїх обов’язків; Решта пунктів Договору залишається незмінними і обов’язковими для виконання Сторонами. 13. Номер додаткової угоди. 5 14. Сума договору після внесення змін. 437080,40 грн. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін. 56180 м3
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 31.01.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
    Номер: 5215d39f550a4b628abc24cf1bdf2f80
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Відповідно до постанови Правління Національного банку України віл 28.12.2018 .N»162 «Про впровадження міжнародного номера банківського рахунку (ІВ.ЛУ) в Україні» сторони дійшли зголи внести зміни до Договору в частині реквізитів Постачальника. а саме: ПОСТАЧАЛЬНИК Товариство з обмеженою відповідальністю Благогаз збут. Юридична адреса: 79026. м. Львів. вул. Сахарова бул.43. оф.406 Код ЄДРПОУ 41840377 п/р №UA 913395000000026004882971001 в AT ТАСКОМБАПК ІПН 418493726551 Тел./факс 38 (068) 588 73 37 Директор /М.І. Маланій. Всі інші умови Договору залишаються без змін. Інші умови Договору залишаються незмінні. (Примітки: Замовником обрано випадок внесення змін «покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі», оскільки на майданчику відсутні інші випадки внесення змін у договір про закупівлю. Окрім того, зміни, що вносять не впливають на зміну істотних умов договору згідно Закону).13. Номер додаткової угоди. 6 14. Сума договору після внесення змін. 437080,40 грн. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін. 56180 м3
    Номер додаткової угоди: 6
    Дата внесення змін до договору: 19.02.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Zmina_6.pdf
    Номер: b9a24705d97f4d37a82be8499ca64132
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: У зв’язку з технічною помилкою при розрахунках абзац 4 пункту 3.1. викласти в такій редакції: «Загальна сума договору за 2019 рік становила 357880 грн. з ПДВ; Сума цього договору з 01.01.2020 по 31.01.2020 не перевищує 20% загальної суми договору за 2019 рік та становить 32520,40 грн. Усього за договором: 39040,40 грн. Решта пунктів Договору залишається незмінними і обов’язковими для виконання Сторонами. 13. Номер додаткової угоди. 7 14. Сума договору після внесення змін. 396920,40 грн. 15. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін. 10.84324 м3
    Номер додаткової угоди: 7
    Дата внесення змін до договору: 03.03.2020 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Zmina_7.pdf