• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене

Завершена

295 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 295.00 UAH
Номер: 9e56fbdc5cd549299abe03f0df218141
Внутрішній номер закупівлі: 3180110
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-21-000684-a   
Замовник: Дунаєвецька селищна рада
Контактна особа: Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 295 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 295.00 UAH
Період уточнення: 21.02.2019 12:00 - 26.02.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 21.02.2019 12:00 - 08.03.2019 18:00
Аукціон: 11.03.2019 14:52 - 11.03.2019 15:13
Період кваліфікації: 11.03.2019 15:13 - 15.03.2019 10:40
Період завантаження договору: 11.03.2019 15:13 - 31.03.2019 15:13

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бедро курки охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 2500 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради На карті
Філе курки охолоджене
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 900 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Адамчук Наталія Миколаївна

Оскарження: 11.03.2019 15:13 - 26.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 292 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
292 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.03.2019 10:40
Документи 5
Скарги 0
ФОП Ляска тетяна Анатоліївна
Початкова пропозиція 295 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
295 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 99962320197149f1897e80c65f7d19a0
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-21-000684-a-a1
Постачальник: ФОП Адамчук Наталія Миколаївна
Номер договору: 27/2019
Сума договору: 213 395.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 29.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
pdf
До даткова угода 27 2019.pdf
p7s
sign.p7s