-
Відкриті торги
-
КЕП
Бедро курки охолоджене, Філе курки охолоджене
213 395.00
UAH без ПДВ
Номер:
99962320197149f1897e80c65f7d19a0
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-21-000684-a-a1
Замовник:
Дунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net http://www.sdunrada.org.ua
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Адамчук Наталія Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2680315900
-
Контактна особа:
Адамчук Наталія Миколаївна +380678567251 adam4yknat@ukr.net
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, смт Дунаївці, вул Сагайдачного, 24
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
27/2019
Дата підписання:
29.03.2019 00:00
Період дії договору:
29.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
213 395.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
213 395.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бедро курки охолоджене
Кількість
2500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради
На карті
Філе курки охолоджене
Кількість
900 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
32413, Україна, Хмельницька область, Дунаєвецький р-н, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади Дунаєвецької селищної ради
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
eb77654649034a2cbb87c81371be5c46
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
ч.4 ст. 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано