-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-02-28-001018-a
Завершена
4 182 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 820.00 UAH
мін. крок: 1% або 41 820.00 UAH
Номер:
8ed6f249517e40fc96368b9498777d92
Внутрішній номер закупівлі:
3176854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-28-001018-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05457253
-
Адреса:
93412, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ШОСЕ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тетяна +380676247342 kpstru@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 182 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 820.00 UAH
Період уточнення:
28.02.2019 13:42 - 05.03.2019 14:15
Період прийому пропозицій:
28.02.2019 13:42 - 15.03.2019 14:15
Аукціон:
18.03.2019 11:21 - 18.03.2019 11:42
Період кваліфікації:
18.03.2019 11:42 - 18.03.2019 15:29
Період завантаження договору:
18.03.2019 11:42 - 07.04.2019 11:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
01.04.2019 - 31.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
Оскарження: 18.03.2019 11:42 - 29.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух Олена Володимирівна kanc@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Оскарження: 18.03.2019 11:42 - 29.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 633 321.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 633 321.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.03.2019 15:29
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СУМИ" 0967530010 k.brukhno@sm.enera.ua http://sm.enera.ua
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська обл., Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
Початкова пропозиція
4 175 308.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 175 308.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
f33712930da5441ebac82837be855d94
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-28-001018-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух Олена Володимирівна kanc@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Номер договору:
35/ЛИС-СД
Сума договору:
3 633 321.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.04.2019 00:00 - 31.08.2019 00:00
Дата підписання:
29.03.2019 07:27
Статус:
Підписаний