-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
3 633 321.60
UAH з ПДВ
Номер:
f33712930da5441ebac82837be855d94
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-28-001018-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЕНЕРА СХІД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42010964
-
Контактна особа:
Богодух Олена Володимирівна kanc@lg.enera.ua
-
Адреса:
92702, Україна, Луганська область, м.Старобільськ, пл. Базарна, буд. 32 А
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
35/ЛИС-СД
Дата підписання:
29.03.2019 07:27
Період дії договору:
01.04.2019 00:00 - 31.08.2019 00:00
Сума договору:
3 633 321.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 633 321.60 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
01.04.2019 - 31.08.2019