-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2019-01-31-001598-b
(бензин А-92 - 20000л і дизельне пальне EN-590-6000л ) (по талонах)
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Номер:
1d7951258959486a8957386f9d41c8bf
Внутрішній номер закупівлі:
3172525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-31-001598-b
Замовник:
Чернівецьке міське комунальне підприємство "Міськсвітло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05451090
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесина Василя, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Моргуляк Сергій Борисович 380682265659 msvitlo.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2019 12:37 - 08.02.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2019 12:37 - 18.02.2019 18:00
Аукціон:
19.02.2019 12:54 - 19.02.2019 13:21
Період кваліфікації:
19.02.2019 13:21 - 27.02.2019 11:47
Період завантаження договору:
22.02.2019 17:30 - 14.03.2019 17:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин A-92
Кількість
20000 літр
Період постачання
01.03.2019 - 31.12.2019
Дизельне пальне (EN590)
Кількість
6000 літр
Період постачання
01.03.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФЕСТ МОУШЕН ГРУП"
Оскарження: 19.02.2019 13:21 - 05.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42005671
-
Контактна особа:
Андрей Величко +380675009603 fmgtender@gmail.com
-
Адреса:
01021, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЧНИКОВА, будинок 16, офіс 211/3
Оскарження: 19.02.2019 13:21 - 05.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
675 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
630 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.02.2019 17:30
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
Оскарження: 22.02.2019 17:30 - 10.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Паніц Юрій Олександрович 380673324954, 380505551520 yuri.panits@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Оскарження: 22.02.2019 17:30 - 10.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
646 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
632 040.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2019 11:47
Документи
19
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Андрій Коханський +380506091488 akokhanskyy@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
659 640.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
638 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ad8fec6ad544d3db298f346836cbdc9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-31-001598-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Паніц Юрій Олександрович 380673324954, 380505551520 yuri.panits@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Номер договору:
18/03
Сума договору:
632 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
18.03.2019 09:00
Статус:
Виконаний