-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти
купівля продаж
632 040.00
UAH без ПДВ
Номер:
3ad8fec6ad544d3db298f346836cbdc9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-31-001598-b-c1
Замовник:
Чернівецьке міське комунальне підприємство "Міськсвітло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05451090
-
Контактна особа:
Моргуляк Сергій Борисович 380682265659 msvitlo.cv@gmail.com
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Лесина Василя, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОГ КАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42264086
-
Контактна особа:
Паніц Юрій Олександрович 380673324954, 380505551520 yuri.panits@wog.ua
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Кременецька,38
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Опис:
купівля продаж
Номер договору:
18/03
Дата підписання:
18.03.2019 09:00
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
632 040.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
632 040.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин A-92
Кількість
20000 літр
Період постачання
01.03.2019 - 31.12.2019
Дизельне пальне (EN590)
Кількість
6000 літр
Період постачання
01.03.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
c8a017c0a251428a8c287d6b52671fa5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
13.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано