-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
СITROEN JUMPER або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2019-02-15-002761-b
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
64a0f8c5ffed491fa83e4092f0d8f7a2
Внутрішній номер закупівлі:
3164780
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-15-002761-b
Замовник:
Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628
×
-
Код ЄДРПОУ:
03351823
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Кагамлика, буд. 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петро Миколайович Бедах +380532592917 katp1628lav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
29 000.00 UAH
Період уточнення:
15.02.2019 23:00 - 21.02.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2019 23:00 - 03.03.2019 00:00
Аукціон:
04.03.2019 13:21 - 04.03.2019 13:42
Період кваліфікації:
04.03.2019 13:42 - 13.03.2019 16:29
Період завантаження договору:
04.03.2019 13:42 - 24.03.2019 13:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
СITROEN JUMPER або еквівалент
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС"
Оскарження: 04.03.2019 13:42 - 24.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39162637
-
Контактна особа:
ТОВ АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС 380500622175, 380500622175 Aromaniuta@bmw.poltava.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
Оскарження: 04.03.2019 13:42 - 24.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2019 16:29
Документи
50
Скарги
0
ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО АВТОІНВЕСТСТРОЙ - ЧЕРКАСИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30759244
-
Контактна особа:
ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "АВТОМОБІЛЬНЕ ТОВАРИСТВО АВТОІНВЕСТСТРОЙ - ЧЕРКАСИ" +380503896669 lyzhov_as@ais.com.ua http://cherkassy.ais.ua
-
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ЧИГИРИНСЬКА, будинок 60/2
Початкова пропозиція
998 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
998 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
6bef343e9c0f4b35be70b123548d244c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-15-002761-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39162637
-
Контактна особа:
ТОВ АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС 380500622175, 380500622175 Aromaniuta@bmw.poltava.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
Номер договору:
№6
Сума договору:
990 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
26.03.2019 15:00
Статус:
Підписаний