• Відкриті торги
  • КЕП

СITROEN JUMPER або еквівалент

990 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6bef343e9c0f4b35be70b123548d244c
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-15-002761-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОДРАЙВ-АЛЬЯНС"
Класифікатор ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору: №6
Дата підписання: 26.03.2019 15:00
Період дії договору: 26.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 990 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 990 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
СITROEN JUMPER або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 36008, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул.Кагамлика,84 На карті