-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги провайдерів (послуги доступу до мережі Інтернет)
Тендер Prozorro UA-2019-02-07-003353-b
Завершена
887 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 437.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 437.00 UAH
Номер:
59628f00dd8b41eda0516be18b9ce8f0
Внутрішній номер закупівлі:
3143965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-07-003353-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій Володимирович Команов +380676390208 tenderdgp02@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
887 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 437.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2019 20:56 - 15.02.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2019 20:56 - 25.02.2019 23:00
Аукціон:
26.02.2019 15:45 - 26.02.2019 16:06
Період кваліфікації:
26.02.2019 16:06 - 28.02.2019 10:08
Період завантаження договору:
28.02.2019 09:31 - 20.03.2019 09:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги доступу до мережі Інтернет
Кількість
145 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, відповідно до Дислокації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛЕМІСТ"
Оскарження: 26.02.2019 16:06 - 11.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34823863
-
Контактна особа:
Виолетта Полянская +380636015592 viola@telemost.dp.ua
-
Адреса:
49083, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Собінова, 1
Оскарження: 26.02.2019 16:06 - 11.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
887 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
887 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.02.2019 09:31
Документи
25
Скарги
0
ТОВ МЕТРОКОМ
Оскарження: 28.02.2019 09:31 - 11.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34364696
-
Контактна особа:
Овчарова Анастасія Юріївна Анастасія Юріївна +380631821591 mk34364696@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Слобожансский, будинок 31д
Оскарження: 28.02.2019 09:31 - 11.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
887 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
887 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.02.2019 10:08
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
3801c0df809841d69f124f3b55215f2f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-07-003353-b-a1
Постачальник:
ТОВ МЕТРОКОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34364696
-
Контактна особа:
Овчарова Анастасія Юріївна Анастасія Юріївна +380631821591 mk34364696@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Слобожансский, будинок 31д
Номер договору:
61/2019
Сума договору:
887 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
21.03.2019 11:16
Статус:
Розірваний