• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дизельне паливо, бензин

Дизельне паливо, бензин

Завершена

1 064 173.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 320.87 UAH
Номер: f15a7f77848545fbb13a0e94a8e731e8
Внутрішній номер закупівлі: 3136675
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-11-002114-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації
Контактна особа: Адамець Ігор Іванович 380365522190 znz2007@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 064 173.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 320.87 UAH
Період уточнення: 11.02.2019 18:34 - 16.02.2019 19:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2019 18:34 - 26.02.2019 19:00
Аукціон: 27.02.2019 12:05 - 27.02.2019 12:32
Період кваліфікації: 27.02.2019 12:32 - 05.03.2019 18:21
Період завантаження договору: 27.02.2019 12:32 - 19.03.2019 12:32

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 28160 літр
Період постачання 08.03.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Демократична, 17 На карті
Бензин
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5260 літр
Період постачання 08.03.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Демократична, 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БЕЛНАФТОТРЕЙД"

Оскарження: 27.02.2019 12:32 - 16.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 846 764.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
836 035.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.03.2019 18:21
Документи 22
Скарги 1
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Початкова пропозиція 867 528.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
841 382.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Початкова пропозиція 913 519.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
913 519.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 75
Скарги 0

Контракти

Номер: c1696374485d4c389bc69dc5626aceb5
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-11-002114-a-c1
Постачальник: ТОВ "БЕЛНАФТОТРЕЙД"
Номер договору: 74
Сума договору: 831 268.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 19.03.2019 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 74.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Договір 75.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 2 бензин.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №3.pdf
pdf
Додаткова угода №5.pdf
pdf
ДУ №6.pdf
pdf
Додаткова угода №7.pdf