-
Відкриті торги
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин
831 268.60
UAH без ПДВ
Номер:
c1696374485d4c389bc69dc5626aceb5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-11-002114-a-c1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145748
-
Контактна особа:
Адамець Ігор Іванович 380365522190 znz2007@ukr.net
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарни, Демократична,17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЕЛНАФТОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40846066
-
Контактна особа:
Сергій Гичун +380982113239 sgbelntreid@gmail.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 370
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
74
Дата підписання:
19.03.2019 16:00
Період дії договору:
19.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
831 268.60 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
28160 літр
Період постачання
08.03.2019 - 31.12.2019
Бензин
Кількість
5260 літр
Період постачання
08.03.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
fc94fdd420cf4bdf9386fc4124d927cd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Помилково вказаний номер Ідентифікатору договору
Номер додаткової угоди:
75
Дата внесення змін до договору:
19.03.2019 16:01
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f9c2ad9f1958420aaf00b3b1c839ffa5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.04.2019 16:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
9fd3e84a04ae44c7bc8914fdbbaca476
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
06.05.2019 17:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
81ba4ca08a394f4bb76757d8cfb3e287
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару
Номер додаткової угоди:
74
Дата внесення змін до договору:
18.06.2019 17:00
Статус:
Очікує публікації