-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2019-02-07-000993-c
Завершена
473 520.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 367.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 367.60 UAH
Номер:
11204fb41c7b494d9861a27ed89ed090
Внутрішній номер закупівлі:
3129882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-07-000993-c
Замовник:
Черкаська спеціалізована школа № 27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367360
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, Черкаси, Сумгаїтська, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ростовщикова Людмила Петрівна 380935094323 eguk589@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
473 520.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 367.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 735.20 UAH
Період уточнення:
07.02.2019 13:07 - 15.02.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2019 13:07 - 25.02.2019 09:00
Аукціон:
26.02.2019 13:51 - 26.02.2019 14:12
Період кваліфікації:
26.02.2019 14:12 - 27.02.2019 12:37
Період завантаження договору:
26.02.2019 14:12 - 18.03.2019 14:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)
Кількість
48150 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА ПЕТРІВНА
Оскарження: 26.02.2019 14:12 - 10.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2581801922
-
Контактна особа:
НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА 380687706275, 380687706275 nest08@ukr.net
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 132, квартира 63
Оскарження: 26.02.2019 14:12 - 10.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
473 478.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 478.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2019 12:37
Документи
12
Скарги
0
ФОП "КОТЕНКО ЖАННА ГРИГОРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2233225426
-
Контактна особа:
Жанна Котенко +380637001463 jannakotenko@i.ua
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ПРОВУЛОК.МОЖАЙСЬКОГО, будинок 11
Початкова пропозиція
473 520.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
473 520.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
43bb558fcc424bbc963b5d16b738259a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-07-000993-c-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2581801922
-
Контактна особа:
НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА 380687706275, 380687706275 nest08@ukr.net
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 132, квартира 63
Номер договору:
4
Сума договору:
329 536.54 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 01.02.2020 00:00
Дата підписання:
18.03.2019 09:00
Статус:
Підписаний