-
Відкриті торги
-
КЕП
55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)
329 536.54
UAH без ПДВ
Номер:
43bb558fcc424bbc963b5d16b738259a
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-07-000993-c-c1
Замовник:
Черкаська спеціалізована школа № 27 І-ІІІ ступенів ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради Черкаської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21367360
-
Контактна особа:
Ростовщикова Людмила Петрівна 380935094323 eguk589@gmail.com
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, Черкаси, Сумгаїтська, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА ПЕТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2581801922
-
Контактна особа:
НЕСТЕРЕНКО ЛАРИСА 380687706275, 380687706275 nest08@ukr.net
-
Адреса:
18031, Україна, Черкаська область, Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, будинок 132, квартира 63
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
4
Дата підписання:
18.03.2019 09:00
Період дії договору:
18.03.2019 00:00 - 01.02.2020 00:00
Сума договору:
329 536.54 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з організації шкільного харчування)
Кількість
48150 одиниця
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
68e27e66f9a04317b6ef4ae4c8b9c172
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
18.03.2019 09:05
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
9292fe0ba9314e1c95270246da14f062
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
керуючись ч.5 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі», згідно п.11.1 договору поставки товару №3 від 11 березня 2019 року (далі-Договір), дійшли згоди про наступне:
1. пункт 3.1. Договору викласти у наступній редакції: «Ціна Договору становить: 329 536,54 грн. (триста двадцять дев’ять тисяч п’ятсот тридцять шість гривень 54 коп.) без ПДВ. При цьому:
- фінансування 2019 року – 274 617,24 грн. (двісті сімдесят чотири тисячі шістсот сімнадцять гривень 24 коп.)
- фінансування 2020 року – 54 919,30 грн. (п’ятдесят чотири тисячі дев’ятсот дев’ятнадцять гривень 30 коп.).
2. Специфікацію Послуг, наведену в додатку 1 до Договору викладено в новій редакції : кількість діто-днів учнів 1-4 класів 2019 рік - 25491, 2020 рік-5098, кількість діто-днів учнів 5-11 класів 2019 рік - 2436, 2020 рік-487
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
13.01.2020 09:00
Статус:
Опубліковано