-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Тендер Prozorro UA-2019-02-05-002133-b
Завершена
445 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 227.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 227.00 UAH
Номер:
dd6c48e4a7114ea6ae999ac54eef019a
Внутрішній номер закупівлі:
3122735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-05-002133-b
Замовник:
КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40132726
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, смт Клесів, вулиця Свободи, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Бондар +380680318292,+380667539069 klesivska.gromada@gmail.com http://klesivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
445 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 227.00 UAH
Період уточнення:
05.02.2019 14:55 - 10.02.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2019 14:55 - 20.02.2019 18:00
Аукціон:
21.02.2019 14:47 - 21.02.2019 15:08
Період кваліфікації:
21.02.2019 15:08 - 26.02.2019 15:15
Період завантаження договору:
21.02.2019 15:08 - 13.03.2019 15:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Кількість
297 тонни
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
34550, Україна, Рівненська область, Сарненський район, комунальні заклади Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
Оскарження: 21.02.2019 15:08 - 09.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович +380665657450 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Оскарження: 21.02.2019 15:08 - 09.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
443 718.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
443 718.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2019 15:15
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Початкова пропозиція
445 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
445 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
94e34ec05ee049888661a06ad2a0f91b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-05-002133-b-b1
Постачальник:
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович +380665657450 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Номер договору:
118
Сума договору:
443 718.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.03.2019 11:00
Статус:
Виконаний