-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
443 718.00
UAH з ПДВ
Номер:
94e34ec05ee049888661a06ad2a0f91b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-05-002133-b-b1
Замовник:
КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40132726
-
Контактна особа:
Катерина Бондар +380680318292,+380667539069 klesivska.gromada@gmail.com http://klesivska.gromada.org.ua/
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, смт Клесів, вулиця Свободи, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович +380665657450 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
118
Дата підписання:
15.03.2019 11:00
Період дії договору:
15.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
443 718.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 443 718.00 UAH)
Оплачено:
443 718.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 443 718.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Кількість
297 тонни
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
34550, Україна, Рівненська область, Сарненський район, комунальні заклади Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4f1c15e60033431e8fc4a9a056263b7a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Доповнення пункт 1.2. Договору № 118 від 15 березня 2019 р. про закупівлю товару наступним абзацом:
«Ціна за 1 тонну Товару становить 1 494,00 грн. (одна тисяча чотириста дев’яносто чотири грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ (20 %) – 249,00 грн. (двісті сорок дев’ять грн. 00 коп.)».
Номер додаткової угоди:
118
Дата внесення змін до договору:
25.03.2019 10:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f214c353f050478b8399402b08c7a50b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Перерозподіл обсягів поставки товару між комунальними закладами Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, враховуючи, що зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
16.12.2019 10:30
Статус:
Опубліковано