-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2019-02-01-003620-b
Завершена
1 210 110.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 121.01 UAH
мін. крок: 0% або 121.01 UAH
Номер:
81140cc0343e4a2fa061fe2564575d55
Внутрішній номер закупівлі:
3118625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-01-003620-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПУЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830460
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, смт. Пулини, вул. ШЕВЧЕНКА, буд. 116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Вікторівна Опанащук +380982597874 osvita_18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 210 110.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
121.01 UAH
Період уточнення:
01.02.2019 15:44 - 11.02.2019 16:42
Період прийому пропозицій:
01.02.2019 15:44 - 21.02.2019 16:42
Аукціон:
22.02.2019 11:56 - 22.02.2019 12:17
Період кваліфікації:
22.02.2019 12:17 - 25.02.2019 18:03
Період завантаження договору:
22.02.2019 12:17 - 14.03.2019 12:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
деревина дров’яна непромислового використання
Кількість
1920 метри кубічні
Період постачання
до 31.07.2019
Місце постачання
00000, Україна, Житомирська область, Пулинської селищної ради, загальноосвітні, дошкільні навчальні заклади та установи відділу освіти
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
.ДП "Пулинський лісгосп АПК" ЖОКАП "Житомироблагроліс"
Оскарження: 22.02.2019 12:17 - 08.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Рижук Ганна Володимирівна +380413131671 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулини, вул. Михайла Грушевського,24
Оскарження: 22.02.2019 12:17 - 08.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 209 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 209 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2019 18:03
Документи
55
Скарги
0
ФОП Дудкович М.Г.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2447503338
-
Контактна особа:
Дудкович Микола Григорович +380984264411 dydkovich.mukola@gmail.com
-
Адреса:
12000, Україна, Житомирська область, Пулинський район, с.Слобідка, вул.Набережна 4
Початкова пропозиція
1 210 110.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 210 110.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
f5238fc17d1e4b24a52ae3b693dd46dc
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-01-003620-b-b1
Постачальник:
.ДП "Пулинський лісгосп АПК" ЖОКАП "Житомироблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Рижук Ганна Володимирівна +380413131671 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулини, вул. Михайла Грушевського,24
Номер договору:
66/19-"Т"
Сума договору:
1 209 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
14.03.2019 18:23
Статус:
Виконаний