-
Відкриті торги
-
КЕП
деревина дров’яна непромислового використання
1 209 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
f5238fc17d1e4b24a52ae3b693dd46dc
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-01-003620-b-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ПУЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830460
-
Контактна особа:
Наталія Вікторівна Опанащук +380982597874 osvita_18@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, смт. Пулини, вул. ШЕВЧЕНКА, буд. 116
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
.ДП "Пулинський лісгосп АПК" ЖОКАП "Житомироблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Рижук Ганна Володимирівна +380413131671 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулини, вул. Михайла Грушевського,24
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
66/19-"Т"
Дата підписання:
14.03.2019 18:23
Період дії договору:
14.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 209 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 209 600.00 UAH)
Оплачено:
1 209 600.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 209 600.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
деревина дров’яна непромислового використання
Кількість
1920 метри кубічні
Період постачання
до 31.07.2019
Місце постачання
00000, Україна, Житомирська область, Пулинської селищної ради, загальноосвітні, дошкільні навчальні заклади та установи відділу освіти
На карті