-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Тендер Prozorro UA-2019-01-21-002297-b
Завершена
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
Номер:
7f1706bb542b42daa2d24f8bc7cab180
Внутрішній номер закупівлі:
3112539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-21-002297-b
Замовник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Дальня, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Буденкова Наталія Вікторівна +380569568935 katp042802@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2019 21:28 - 27.01.2019 21:33
Період прийому пропозицій:
21.01.2019 21:28 - 06.02.2019 21:33
Аукціон:
07.02.2019 12:25 - 07.02.2019 12:52
Період кваліфікації:
07.02.2019 12:52 - 21.02.2019 11:09
Період завантаження договору:
14.02.2019 16:38 - 06.03.2019 16:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ШЕРИФ"
Оскарження: 07.02.2019 12:52 - 25.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40405478
-
Контактна особа:
Марина Стрижова +380445008415 sheriff-zakupki@ukr.net
-
Адреса:
02090, Україна, Київ, м.Київ,, ВУЛИЦЯ СОСНИЦЬКА, будинок 1/44
Оскарження: 07.02.2019 12:52 - 25.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
751 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
751 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.02.2019 16:38
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ"
Оскарження: 14.02.2019 16:38 - 04.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41646241
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ" +380963837386 gvardia2017zx@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 51911, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКА, будинок 41, офіс 16
Оскарження: 14.02.2019 16:38 - 04.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
949 016.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
949 016.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2019 11:09
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "-КЕНТАВР-"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35933446
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "-КЕНТАВР-" +380982193514 kentavr_2016@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49098, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ АРТІЛЬНА, будинок 9
Початкова пропозиція
950 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
71b8b9dbd25e44b3974152ddbd458c93
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-21-002297-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41646241
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ" +380963837386 gvardia2017zx@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 51911, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКА, будинок 41, офіс 16
Номер договору:
06/19
Сума договору:
803 480.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
669 566.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Статус:
Розірваний