-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
803 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
71b8b9dbd25e44b3974152ddbd458c93
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-21-002297-b-b1
Замовник:
КП Кам'янської міської ради "Кам'янське автотранспортне підприємство 042802"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341701
-
Контактна особа:
Буденкова Наталія Вікторівна +380569568935 katp042802@i.ua
-
Адреса:
51905, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Дальня, будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41646241
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МУНІЦИПАЛЬНА ГВАРДІЯ" +380963837386 gvardia2017zx@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 51911, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКА, будинок 41, офіс 16
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
06/19
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору:
803 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 133 913.33 UAH)
Оплачено:
803 480.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 133 913.33 UAH)
Причини розірвання договору:
ДОДАТКОВА УГОДА № 3 до договору № 06/19 від 11.03.2019 про закупівлю послуг «Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)» м.Кам’янське «31» березня 2020 року Комунальне підприємство Кам’янської міської ради “Кам'янське автотранспортне підприємство 042802”, іменоване надалі «Замовник», в особі директора Іванків І.В., діючого на підставі Статуту підприємства з одної Сторони, та Товариство з обмеженою відповідальністю “Муніципальна гвардія”, в особі директора Долгій К.М., що діє на підставі Статуту, іменоване надалі - «Виконавець», відповідно до п. 11.7 Договору та ст. ст. 651, 653, 654 Цивільного кодексу України уклали цю Додаткову угоду про розірвання Договору про закупівлю товару № 06/19 від 11.03.2019 (надалі іменується "Угода") про наступне: 1. пункт 3.1. Договору викласти в такій редакції «Загальна сума цього Договору становить – 1017881,00 грн., (один мільйон сімнадцять тисяч вісімсот вісімдесят одна грн.) в тому числі ПДВ 169646,83 грн., яка складається з таких періодів: - з 11.03.2019 по 31.12.2019 - 803 480,00 грн. (вісімсот три тисячі чотириста вісімдесят грн.), в тому числі ПДВ 133 913,33 грн; - з 01.01.2020 по 31.03.2020 214 401,00 грн. (двісті чотирнадцять тисяч чотириста одна грн.), в тому числі ПДВ 35 733,50 грн.». 2. Замовник і Виконавець у зв'язку з повним виконанням умов Договору № 06/19 від 11.03.2019 дійшли згоди розірвати його за взаємною згодою Сторін (надалі іменується "Договір"). 3. З моменту набрання чинності цієї Угоди зобов'язання Сторін, що виникли з Договору, припиняються і Сторони не вважають себе пов'язаними будь-якими правами та обов'язками, що виникли із Договору. 4. Ця додаткова угода складена українською мовою у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, — по одному для кожної сторони. 5. Ця додаткова угода набирає чинності з моменту її підписання уповноваженими представниками Сторін та скріплення їх печатками. 6. Ця додаткова угода є невід’ємною частиною Договору № 06/19 від 11.03.2019.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги (охорона будівель, споруд та території)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
2596add01c1448449444e0033c46cd92
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
керуючись п.1 частиною 4 ст.36 ЗУ «Про публічні закупівлі» та підпункту 1 пункту 10.2 Договору, вирішили зменшити обсяги закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника, у зв’язку з чим викласти Додаток №2 «Технічне завдання» у новій редакції (що додається) та п.3.1.розділу ІІІ Договору та п.1. Додатку №1 «Протокол узгодження ціни» викласти в наступній редакції: 1. «Загальна сума Договору становить – 803 480,00 грн. (вісімсот три тисячі чотириста вісімдесят грн.), в тому числі ПДВ 133 913,33 грн. (сто тридцять три тисячі девятсот тринадцять грн. 33 коп.)»
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
03211be7db8149408dacd3a48214a10b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв’язку з необхідністю проведення Замовником на початку 2020 року процедури закупівлі послуг та з метою забезпечення охорони будівель, споруд та території Замовника, керуючись частиною 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10.3. Договору Сторони дійшли згоди про таке: 1. Продовжити дію Договору №06/19 від 11.03.2019 до 31 березня 2020 року. 2. Загальна вартість послуг, що будуть закуплені у період з 01 січня по 31 березня 2020 року не може перевищувати 20% ціни Договору №06/19 від 11.03.19. 3. Пункт 3.1 Договору доповнити пунктом 3.1.1. “Ціна Договору з 01 січня 2020 року не перевищує 20 % вартості суми договору, укладеного у 2019 році, а саме - 803 480,00 грн. (вісімсот три тисячі чотириста вісімдесят грн.), в тому числі ПДВ 133 913,33 грн. (сто тридцять три тисячі девятсот тринадцять грн. 33 коп.)”.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано