-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2019-02-04-001001-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні"
Завершена
758 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 794.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 794.00 UAH
Номер:
0472d68cb8214657ad8a231c9048c074
Внутрішній номер закупівлі:
3110777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-04-001001-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444255381 podil_zakypivli@ukr.net http://podilruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
758 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 794.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2019 11:12 - 09.02.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2019 11:12 - 19.02.2019 12:00
Аукціон:
20.02.2019 15:54 - 20.02.2019 16:15
Період кваліфікації:
20.02.2019 16:15 - 26.02.2019 15:53
Період завантаження договору:
25.02.2019 17:22 - 17.03.2019 17:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги проведення медичного огляду працівників
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕМПЕКС"
Оскарження: 20.02.2019 16:15 - 08.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40100480
-
Контактна особа:
Таїсія Приймас +380638708260 empex@i.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, г. Киев, 04128, м. Київ, вул. АКАДЕМІКА ТУПОЛЄВА, 17-Г
Оскарження: 20.02.2019 16:15 - 08.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
610 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
610 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.02.2019 17:22
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Лаян Віннер"
Оскарження: 25.02.2019 17:22 - 09.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Оскарження: 25.02.2019 17:22 - 09.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
728 352.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
728 352.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2019 15:53
Документи
71
Скарги
0
Контракти
Номер:
c2dc91e7cb7c4aee88be94cf03aa673e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-04-001001-b-c1
Постачальник:
ТОВ "Лаян Віннер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Номер договору:
77
Сума договору:
728 352.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
13.03.2019 13:00
Статус:
Підписаний