-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги проведення медичного огляду працівників
728 352.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2dc91e7cb7c4aee88be94cf03aa673e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-04-001001-b-c1
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444255381 podil_zakypivli@ukr.net http://podilruo.kiev.ua/
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Лаян Віннер"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Тетяна Яківна +380974249121 i.blokhin2017@gmail.com
-
Адреса:
02000, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Курська, 10
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
77
Дата підписання:
13.03.2019 13:00
Період дії договору:
13.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
728 352.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 728 352.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги проведення медичного огляду працівників
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019