• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з прибирання (послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території)

Завершена

390 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 950.00 UAH
Номер: 9f9e59ca374f4f3b9bfb0502b51e5321
Внутрішній номер закупівлі: 3102248
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-02-06-002365-b   
Замовник: ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
Контактна особа: Олена Васинчук +380412225564,+380966180019 pbcu.05@gmail.com http://www.tvradiozt.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 950.00 UAH
Період уточнення: 06.02.2019 15:44 - 11.02.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 06.02.2019 15:44 - 21.02.2019 17:00
Аукціон: 22.02.2019 15:42 - 22.02.2019 16:03
Період кваліфікації: 22.02.2019 16:03 - 26.02.2019 15:25
Період завантаження договору: 26.02.2019 15:17 - 18.03.2019 15:17

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території)
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 10 місяць
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КЛІН СІТІ СЕРВІС"

Оскарження: 22.02.2019 16:03 - 09.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 318 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.02.2019 15:17
Документи 25
Скарги 0
ФО-П Воєвуцький Олександр Валерійович

Оскарження: 26.02.2019 15:17 - 09.03.2019 00:00
Початкова пропозиція 390 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2019 15:25
Документи 38
Скарги 0

Контракти

Номер: 857453992d80492284963ea14386b25e
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-06-002365-b-b1
Постачальник: ФО-П Воєвуцький Олександр Валерійович
Номер договору: 10
Сума договору: 316 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 316 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 12.03.2019 10:27
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_прибирання_2019.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s