-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території)
316 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
857453992d80492284963ea14386b25e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-06-002365-b-b1
Замовник:
ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ""ЖИТОМИРСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40020187
-
Контактна особа:
Олена Васинчук +380412225564,+380966180019 pbcu.05@gmail.com http://www.tvradiozt.com.ua/
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Театральна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФО-П Воєвуцький Олександр Валерійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3140717674
-
Контактна особа:
Воєвуцький Олександр 380675040810, 380675040810 voevbox@gmail.com
-
Адреса:
10020, Україна, Житомирська область, Житомир, Проспект Миру, 19, кв. 232
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
10
Дата підписання:
12.03.2019 10:27
Період дії договору:
01.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
316 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Оплачено:
316 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (послуги з прибирання адміністративних будинків та прибудинкової території)
Кількість
10 місяць
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
d487b7c8d9664733b940f798619237a4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», Виконавець та Замовник дійшли згоди внести зміни до розділу 9 «Строк дії Договору» Договору доповнивши пунктом 9.2 в наступній редакції:
«Сторони погодили продовжити дію Договору про закупівлю послуг № 10 від 12 березня 2019 року до 31 березня 2020 року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку .
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
16.12.2019 16:33
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
764f950c56ce4e88af0fc1395e7f4fea
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Керуючись нормами Закону України «Про публічні закупівлі», чинного цивільного та господарського законодавства, Сторони дійшли згоди внести наступні зміни до Договору: на підставі частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі», Виконавець та Замовник дійшли згоди внести зміни до розділу 9 «Строк дії Договору» Договору доповнивши пунктом 9.2 в наступній редакції:
«Сторони погодили продовжити дію Договору про закупівлю послуг № 10 від 12 березня 2019 року до 29 лютого 2020 року на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку .
Вартість Додаткової угоди до Договору становить 63380 грн.(шістдесят три тисячі триста вісімдесят гривень 00 копійок) без ПДВ, що не перевищує 20% суми визначеної в Договорі, укладеному в попередньому році.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
04.02.2020 12:00
Статус:
Опубліковано