-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з обслуговування спортивних споруд
Тендер Prozorro UA-2019-02-06-002706-b
процедура закупівлі здійснюється з метою задоволення потреби протягом 2019 року
Завершена
227 905.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 200.00 UAH
Номер:
3963a6791ebe4e428d8634956a10a4c8
Внутрішній номер закупівлі:
3099636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-06-002706-b
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Бартлевич +380326933640 zrsc_tender@ukr.net http://westsportcenter.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
227 905.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 200.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2019 16:26 - 14.02.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2019 16:26 - 24.02.2019 17:00
Аукціон:
25.02.2019 11:35 - 25.02.2019 11:56
Період кваліфікації:
25.02.2019 11:56 - 27.02.2019 15:01
Період завантаження договору:
25.02.2019 11:56 - 17.03.2019 11:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з обслуговування спортивних споруд
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
Оскарження: 25.02.2019 11:56 - 10.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
ПОГ "Спортсервіс" +380684790785 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Оскарження: 25.02.2019 11:56 - 10.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
227 904.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 904.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.02.2019 15:01
Документи
7
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31905508
-
Контактна особа:
Щербанич Василина Василівна +380313538269 sherbanich.anatoliy@ukr.net
-
Адреса:
89030, Україна, Закарпатська область, с. Волосянка, 213
Початкова пропозиція
227 905.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
227 905.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
43c9afccde184146b4cd56316f452aae
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-06-002706-b-a1
Постачальник:
Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
36787728
-
Контактна особа:
ПОГ "Спортсервіс" +380684790785 sport-service@ukr.net
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, Яворів, вул.Рівних прав та можливостей, 1
Номер договору:
№07/19-Б
Сума договору:
227 904.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
189 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
11.03.2019 11:00
Статус:
Виконаний