• Відкриті торги
  • КЕП

послуги з обслуговування спортивних споруд

227 904.00 UAH з ПДВ
Номер: 43c9afccde184146b4cd56316f452aae
Ідентифікатор договору: UA-2019-02-06-002706-b-a1
Замовник: Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
Постачальник: Підприємство Об'єднання громадян "СПОРТСЕРВІС" Національного комітету спорту інвалідів України
Класифікатор ДК 021:2015: 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладівАналіз за цим CPV
Номер договору: №07/19-Б
Дата підписання: 11.03.2019 11:00
Період дії договору: 11.03.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 227 904.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 984.00 UAH)
Оплачено: 227 849.34 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 37 974.89 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з обслуговування спортивних споруд
Код ДК 021:2015: 92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1 На карті

Внесені зміни

    Номер: 03f8fe1a60d341ae97e56d4ca19958b4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Опис у прикріпленому файлі
    Номер додаткової угоди: №1
    Дата внесення змін до договору: 28.12.2019 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ№1 до дог. №07-19-Б.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 80a2d8c212984e17b26993e9ea0651c6
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: у прикріпленому файлі
    Номер додаткової угоди: №2
    Дата внесення змін до договору: 24.01.2020 10:30
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод. угода №2 до дог. № 07-19-Б від 11.03.19.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 33c4099a44b14cceb4a33ee8f48ea6cc
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: у прикріпленому файлі
    Номер додаткової угоди: №3
    Дата внесення змін до договору: 29.01.2020 11:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод. угода №3 до дог. № 07-19-Б від 11.03.19.pdf
p7s
sign.p7s