-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Охоронні послуги
Тендер Prozorro UA-2019-02-04-003224-b
Завершена
744 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 22 500.00 UAH
мін. крок: 3% або 22 500.00 UAH
Номер:
a88a5c9dfabb4cd78e82d25f095fbdc6
Внутрішній номер закупівлі:
3098636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-04-003224-b
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп. Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Саприкін Георгій Анатолійович +380442575334 saprykin@4uth.gov.ua http://www.4uth.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
744 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
22 500.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2019 15:43 - 09.02.2019 15:48
Період прийому пропозицій:
04.02.2019 15:43 - 19.02.2019 15:48
Аукціон:
21.02.2019 14:38 - 21.02.2019 15:05
Період кваліфікації:
21.02.2019 15:05 - 25.02.2019 16:13
Період завантаження договору:
21.02.2019 15:05 - 13.03.2019 15:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, пр-т Голосіївський 122; 03057, пр-т Перемоги, 60
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 21.02.2019 15:05 - 08.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Оскарження: 21.02.2019 15:05 - 08.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
744 131.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
370 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2019 16:13
Документи
44
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АБ МЕГА-ЛАДОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39691866
-
Контактна особа:
Савенко Ігор +380978469196 megaladon018@gmail.com
-
Адреса:
04201, Україна, Київ, Київ, Кульженків сім'ї, 35
Початкова пропозиція
517 752.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
472 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40344845
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ "КАРДИНАЛ" +380675739997 Spevak.r@ok-kardinal.com.ua http://www.ok-kardinal.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03039, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАЛЕРІЯ ЛОБАНОВСЬКОГО, будинок 119, офіс 221
Початкова пропозиція
647 539.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
647 539.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
f9ab6331482649aaaafc461271fa6965
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-04-003224-b-b1
Постачальник:
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Номер договору:
16/19-ФО
Сума договору:
370 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний