-
Відкриті торги
-
КЕП
Охоронні послуги
370 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f9ab6331482649aaaafc461271fa6965
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-04-003224-b-b1
Замовник:
Державна бібліотека України для юнацтва
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224382
-
Контактна особа:
Саприкін Георгій Анатолійович +380442575334 saprykin@4uth.gov.ua http://www.4uth.gov.ua
-
Адреса:
03127, Україна, м. Київ, Київ, просп. Голосіївський, 122
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ЛУЗІН ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2362210531
-
Контактна особа:
ФОП Лузін Олександр Михайлович +380933405100 luzinalex2000@gmail.com
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКА, будинок 10, квартира
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
16/19-ФО
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
370 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
370 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Охоронні послуги
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
03127, Україна, м. Київ, м. Київ, пр-т Голосіївський 122; 03057, пр-т Перемоги, 60
На карті