-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)
Тендер Prozorro UA-2019-02-06-000022-c
Завершена
612 655.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 127.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 127.00 UAH
Номер:
815e06d091bf4c138cf625a19c8b1ba7
Внутрішній номер закупівлі:
3095958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-06-000022-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
612 655.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 127.00 UAH
Період уточнення:
06.02.2019 08:15 - 12.02.2019 08:19
Період прийому пропозицій:
06.02.2019 08:15 - 22.02.2019 08:19
Аукціон:
25.02.2019 11:35 - 25.02.2019 11:56
Період кваліфікації:
25.02.2019 11:56 - 26.02.2019 09:56
Період завантаження договору:
25.02.2019 11:56 - 17.03.2019 11:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Кількість
3440 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
6020 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Паливо дизельне Євро (талони)
Кількість
11050 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
Оскарження: 25.02.2019 11:56 - 09.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022256
-
Контактна особа:
Алла Гергель +380504229182 i.papirnyk@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 19-Б
Оскарження: 25.02.2019 11:56 - 09.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
588 783.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
588 783.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.02.2019 09:56
Документи
31
Скарги
0
ТОВ "Татнєфть - АЗС - Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38194448
-
Контактна особа:
Оксана +380532610128 tender@aopnp.com
-
Адреса:
36010, Україна, Полтавська область, Полтава, місто Полтава, вулиця Половки, 62
Початкова пропозиція
612 655.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
612 655.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d5dd3bd959d4731b379afe06869aa1c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-06-000022-c-c1
Постачальник:
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022256
-
Контактна особа:
Алла Гергель +380504229182 i.papirnyk@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 19-Б
Номер договору:
19-076
Сума договору:
706 055.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
588 379.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 29.02.2020 23:59
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний