-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-92, бензин А-95, паливо дизельне євро)
706 055.20
UAH з ПДВ
Номер:
3d5dd3bd959d4731b379afe06869aa1c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-06-000022-c-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41022256
-
Контактна особа:
Алла Гергель +380504229182 i.papirnyk@oil.pl.ua
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ЗІНЬКІВСЬКА, будинок 19-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
19-076
Дата підписання:
11.03.2019 00:00
Період дії договору:
11.03.2019 00:00 - 29.02.2020 23:59
Сума договору:
706 055.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 117 675.87 UAH)
Оплачено:
706 055.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 117 675.87 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-92 (талони)
Кількість
3330 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
5830 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Паливо дизельне Євро (талони)
Кількість
10720 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, АЗС учасника згідно технічних вимог до предмету закупівлі
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
f504daece1414b9a8a0791066aa4693d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.2 част.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII, сторони дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару: бензину А-92, бензину А-95 не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Зменшити обсяги закупівлі та зменшити суму договору на 173,60 грн. (Сто сімдесят три грн. 60 коп.)
Номер додаткової угоди:
19-076
Дата внесення змін до договору:
18.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
d84156ec18fe4c758b5f2264ac9470b0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.2 част.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII, сторони дійшли згоди змінити ціну за одиницю товару: бензину А-92, бензину А-95, палива дизельного Євро не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі. Зменшити обсяги закупівлі та зменшити суму договору на 207,10 грн. (Двісті сім грн. 10 коп.)
Номер додаткової угоди:
19-076
Дата внесення змін до договору:
20.05.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
e175ac44b6ae4f7c958d457bbe4c27a1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до п.5 част.4 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII, сторони дійшли згоди змінити ціну в бік зменшення без зміни кількості (обсягу) та якості товарів на 3,70 грн. (три гривні сімдесят коп.)
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
04.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
9ce55920abec467aa0be20279d2476e5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до част. 5 ст. 36 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 р. №922-VIIІ, для проведення процедури закупівлі на початку 2020 року, Сторони дійшли згоди продовжити строк дії договору до 29 лютого 2020 року та збільшити суму Договору №19-076 від 11 березня 2019 р. на 117 655,70 грн. (сто сімнадцять тисяч шістсот п’ятдесят п’ять грн. 70 коп.), що не перевищує 20% суми Договору
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
28.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано