-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Тендер Prozorro UA-2019-02-02-000032-a
Детальні вимоги до предмету закупівлі згідно Додатку № 1 до ТД
Завершена
390 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 1 500.00 UAH
Номер:
dceb4f357d5f46af97d09c531f6c90f3
Внутрішній номер закупівлі:
3085402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-02-000032-a
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поповиченко Максим Володимирович +380993624248 internatpn@rambler.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
02.02.2019 14:23 - 07.02.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2019 14:23 - 17.02.2019 15:00
Аукціон:
18.02.2019 12:22 - 18.02.2019 12:43
Період кваліфікації:
18.02.2019 12:43 - 21.02.2019 18:21
Період завантаження договору:
18.02.2019 12:43 - 10.03.2019 12:43
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мокрієнко Віталій Андрійович
Оскарження: 18.02.2019 12:43 - 04.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2849206596
-
Контактна особа:
Мокрієнко Віталій Андрійович +380673723837 MokrienkoVitalii@ukr.net
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, вул.В.Терешкової 16
Оскарження: 18.02.2019 12:43 - 04.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
384 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
384 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.02.2019 18:21
Документи
61
Скарги
0
ТОВ Наладка-Комерц ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271671
-
Контактна особа:
РОЙХМАН Давід Гершкович +380372524246 naladka.komerts@gmail.com
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто ЧЕРНІВЦІ, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА 19-а
Початкова пропозиція
389 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
389 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb7dc8533301436a823d7fa94fefd3cf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-02-000032-a-c1
Постачальник:
ФОП Мокрієнко Віталій Андрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2849206596
-
Контактна особа:
Мокрієнко Віталій Андрійович +380673723837 MokrienkoVitalii@ukr.net
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, вул.В.Терешкової 16
Номер договору:
26
Сума договору:
329 226.62 UAH з ПДВ
Сума договору:
274 355.52 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
05.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний