-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
329 226.62
UAH з ПДВ
Номер:
fb7dc8533301436a823d7fa94fefd3cf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-02-000032-a-c1
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Контактна особа:
Поповиченко Максим Володимирович +380993624248 internatpn@rambler.ru
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Мокрієнко Віталій Андрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2849206596
-
Контактна особа:
Мокрієнко Віталій Андрійович +380673723837 MokrienkoVitalii@ukr.net
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, вул.В.Терешкової 16
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
26
Дата підписання:
05.03.2019 00:00
Період дії договору:
05.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
329 226.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 871.10 UAH)
Оплачено:
329 226.62 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 54 871.10 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Кількість
6000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
7d9acc98c92745618957c744ca6dd6c1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшено обсяг та суму закупівлі на 54893.38 грн.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода
Дата внесення змін до договору:
21.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано