-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М’ясо
Тендер Prozorro UA-2019-01-30-001011-b
Завершена
1 006 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 500.00 UAH
мін. крок: 0% або 500.00 UAH
Номер:
aa8a2969d362426cacc364f46e35bdb8
Внутрішній номер закупівлі:
3074218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-30-001011-b
Замовник:
Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
×
-
Код ЄДРПОУ:
08682387
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вулиця Донецька, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ласюченко Карина Олександрівна 380663748244 lasik.karina@ukr.net http://www.lduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 006 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2019 10:49 - 04.02.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2019 10:49 - 14.02.2019 12:00
Аукціон:
15.02.2019 13:43 - 15.02.2019 14:04
Період кваліфікації:
15.02.2019 14:04 - 19.02.2019 15:41
Період завантаження договору:
15.02.2019 14:04 - 07.03.2019 14:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина гуляш охолоджений,
Кількість
4100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
чверть задня куряча сухої заморозки
Кількість
6500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
печінка яловичини заморожена
Кількість
1400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БАТІЩЕВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 15.02.2019 14:04 - 02.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3001320050
-
Контактна особа:
Сергій Олександрович +380996747265 batichev-2018@ukr.net
-
Адреса:
93103, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, КВАРТАЛ 50 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, будинок 1, квартира 14
Оскарження: 15.02.2019 14:04 - 02.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
931 140.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
774 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2019 15:41
Документи
39
Скарги
0
ФОП "ШЕРЕМЕТ СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2423410992
-
Контактна особа:
Сергей Шеремет +380508241072 doctor132004@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ШОСЕ БУДІВЕЛЬНИКІВ, будинок 13, квартира 13
Початкова пропозиція
970 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
775 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
1ab13bb37ac64d098100540fd1a96206
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-30-001011-b-a1
Постачальник:
ФОП "БАТІЩЕВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3001320050
-
Контактна особа:
Сергій Олександрович +380996747265 batichev-2018@ukr.net
-
Адреса:
93103, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, КВАРТАЛ 50 РОКІВ ПЕРЕМОГИ, будинок 1, квартира 14
Номер договору:
Договір № 31
Сума договору:
774 995.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.03.2019 13:00
Статус:
Виконаний