• Відкриті торги
  • КЕП

М’ясо

Постачальник забов'язується у 2019 році постачати та передавати Замовнику у встановлений строк продукти харчування.

774 995.00 UAH без ПДВ
Номер: 1ab13bb37ac64d098100540fd1a96206
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-30-001011-b-a1
Замовник: Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
Постачальник: ФОП "БАТІЩЕВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Опис: Постачальник забов'язується у 2019 році постачати та передавати Замовнику у встановлений строк продукти харчування.
Номер договору: Договір № 31
Дата підписання: 02.03.2019 13:00
Період дії договору: до 31.12.2019 00:00
Сума договору: 774 995.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 774 995.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Яловичина гуляш охолоджений,
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 4100 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд. 1 На карті
чверть задня куряча сухої заморозки
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 6500 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд. 1 На карті
печінка яловичини заморожена
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 1400 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 93401, Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, вул. Донецька, буд. 1 На карті

Внесені зміни

    Номер: 4e17f034e23b4c789fb533d7c578daef
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Сторони домовились збільшити ціну за одиницю товару - яловичина гуляш охолоджений, чверть задня куряча сухої заморозки, печінка яловичини заморожена, не більше ніж на 10 відсотків, у зв'язку із коливанням ціни такого товару на ринку, та без збільшення загальної вартості Договору
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 26.09.2019 16:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода № 2.pdf
p7s
sign.p7s