-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-01-25-001790-b
Завершена
771 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 855.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 855.00 UAH
Номер:
8dd66c02221543a39e1c2e399d6f33dd
Внутрішній номер закупівлі:
3072100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-25-001790-b
Замовник:
ДП "Дніпропетровське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991686
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, вул. Космічна, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ананьєва Катерина Миколаївна +380562688223 DP_Dlg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
771 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 855.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2019 12:58 - 01.02.2019 13:03
Період прийому пропозицій:
25.01.2019 12:58 - 11.02.2019 13:03
Аукціон:
12.02.2019 13:22 - 12.02.2019 13:49
Період кваліфікації:
12.02.2019 13:49 - 18.02.2019 10:10
Період завантаження договору:
18.02.2019 09:53 - 10.03.2019 09:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
8000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 35
На карті
Бензин А-92
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 35
На карті
Дизельне паливо
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 35
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СКАЙТОРГ"
Оскарження: 12.02.2019 13:49 - 26.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38954216
-
Контактна особа:
Тендерний відділ llc.skytorg@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. СТАРОКОЗАЦЬКА, будинок 40 Б, офіс 4
Оскарження: 12.02.2019 13:49 - 26.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
659 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
659 580.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2019 13:42
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "ДНІПРО ОІЛ ТРЕЙД"
Оскарження: 15.02.2019 13:42 - 01.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40878412
-
Контактна особа:
Павел Очкасов +380509815241 0509815241@i.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги 10-І
Оскарження: 15.02.2019 13:42 - 01.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
671 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
671 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.02.2019 09:53
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 18.02.2019 09:53 - 01.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380991756225 O.DERGACH@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 18.02.2019 09:53 - 01.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
707 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
707 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2019 10:10
Документи
51
Скарги
0
Контракти
Номер:
f1ae612783bc43b4b5c64dee6b9dd19e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-25-001790-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380991756225 O.DERGACH@AVIAS.UA http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Номер договору:
14-Т
Сума договору:
707 880.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
01.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний