• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо

707 880.00 UAH з ПДВ
Номер: f1ae612783bc43b4b5c64dee6b9dd19e
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-25-001790-b-c1
Замовник: ДП "Дніпропетровське лісове господарство"
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 14-Т
Дата підписання: 01.03.2019 00:00
Період дії договору: 01.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору: 707 880.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 707 880.00 UAH)
Оплачено: 707 795.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 707 795.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 8000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 35 На карті
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 9000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 35 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 9000 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 49100, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 35 На карті

Внесені зміни

    Номер: 21d5f588fb59492393a7598d95143c1a
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Внести зміни до Договору у п. ІІІ. ЦІНА ДОГОВОРУ, п. п. 3.2. та викласти його в наступній редакції: 3.2. Ціна цього Договору становить: • 707880,00 грн. (Сімсот сім тисяч вісімсот вісімдесят гривень 00 коп.), у тому числі ПДВ -117980,00грн. із загальної ціни Договору оплата за кошти спеціального фонду Державного бюджету по КЕКВК 2210 становить 345000,00 грн. (Триста сорок п’ять тисяч гривень 00 коп.), у тому числі ПДВ – 57500,00 грн. 2. Внести зміни у п. XІV. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН до Договору у реквізити Замовника та викласти їх в наступній редакції: ЗАМОВНИК: Державне підприємство «Дніпропетровське лісове господарство» Адреса: 49100, м. Дніпро, вул. Космічна, 35 ЄДРПОУ 00991686 р/р 35240154002206 Державна казначейська служба України у м. Київ МФО 820172 р/р 26001709224903 в АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805 п/р 26000050295329 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 свідоцтво платника ПДВ № 04209621 ІПН № 009916804631 Платник податку на прибуток на загальних підставах т. 68-82-23, т/ф 68-50-76 E-mail: DP_Dlg@i.ua
    Номер додаткової угоди: 14-Т
    Дата внесення змін до договору: 12.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _ 1 ТОВ ЛІВАЙН ТОРГ.pdf
    Номер: 23a35d8137ab4ef2b0931f282620fa1b
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Керуючись Законом України «Про публічні закупівлі», розділу ХІ Договору № 14-Т про закупівлю товару від 01 березня 2019р., та у зв’язку із зміною назви Замовника з Державне підприємство «Дніпропетровське лісове господарство» на Державне підприємство «Дніпровське лісове господарство», Сторони дійшли згоди внести зміни в Договір в частині найменування Замовника та викласти його як - Державне підприємство «Дніпровське лісове господарство». 2. Внести зміни у п. XІV. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН до Договору у реквізити Замовника та викласти їх в наступній редакції: ЗАМОВНИК: Державне підприємство «Дніпровське лісове господарство» Адреса: 49100, м. Дніпро, вул. Космічна, 35 ЄДРПОУ 00991686 р/р 35240154002206 Державна казначейська служба України у м. Київ МФО 820172 р/р 26001709224903 в АТ «Райффайзен Банк Аваль» МФО 380805 п/р 26000050295329 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 305299 свідоцтво платника ПДВ № 04209621 ІПН № 009916804631 Платник податку на прибуток на загальних підставах т. 68-82-23, т/ф 68-50-76 E-mail: DP_Dlg@i.ua 3. Усі інші умови до Договору № 14-Т від 01 березня 2019р., не змінені Угодою, залишаються чинними в тій редакції, у якій вони викладені Сторонами при укладенні Договору, і Сторони підтверджують їх обов'язковість для себе.
    Номер додаткової угоди: 14-Т
    Дата внесення змін до договору: 26.04.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
дод уг _2.pdf
pdf
Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб 2019р..p...
    Номер: 28118f3e0e814176a59c8807ff964500
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. «Постачальник» та «Замовник» дійшли згоди внести зміни до Договору № 14-Т від 01 березня 2019р. 2. Відповідно до п.4 п.п.2 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» "…зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі…": Дизпаливо ENERGY - 29,50 грн/літр, в тому числі ПДВ. Залишкова кількість Товару, що підлягає передачі Замовнику, відповідно до умов цього Договору, пропорційно змінюється в залежності від зміни ціни за одиницю Товару. При цьому загальна ціна даного Договору залишається не змінною. 3. Інші умови вищевказаного Договору залишаються незмінними і Сторони підтверджують по ним свої зобов’язання.
    Номер додаткової угоди: 14-Т
    Дата внесення змін до договору: 29.05.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода _ 3.pdf
    Номер: b38665e9cf6240d8817bea8b098907de
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. «Постачальник» та «Замовник» дійшли згоди внести зміни до Договору № 14-Т від 01 березня 2019р. 2. Відповідно до п.4 п.п.2 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» "…зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі…": Бензин А-92 ENERGY - 28,50 грн/л, в тому числі ПДВ; Бензин А-95 - 29,50 грн/л, в тому числі ПДВ; Дизпаливо ENERGY - 29,50 грн/літр, в тому числі ПДВ. Залишкова кількість Товару, що підлягає передачі Замовнику, відповідно до умов цього Договору, пропорційно змінюється в залежності від зміни ціни за одиницю Товару. При цьому загальна ціна даного Договору залишається не змінною. 3. Внести зміни у Додаток № 1 до Договору № 14-Т від 01 березня 2019р. «СПЕЦИФІКАЦІЯ на закупівлю: ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, бензин А-95 та дизельне паливо)», що є невід’ємною частиною цього Договору та викласти його в наступній редакції: Додаток № 1 до договору № 14-Т від 01 березня 2019р. СПЕЦИФІКАЦІЯ На закупівлю: ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-92, бензин А-95 та дизельне паливо) № з/п Найменування товару Од. виміру Кількість Ціна за одиницю, грн. з ПДВ Всього, грн. з ПДВ 1 Бензин А-92 Energy л 2500 26,52 66300,00 2 Бензин А-92 Energy л 6048,4210 28,50 172380,00 3 Бензин А-95 л 2000 27,60 55200,00 4 Бензин А-95 л 5613,5593 29,50 165600,00 5 Дизпаливо Energy л 2000 27,60 55200,00 6 Дизпаливо Energy л 6549,15 29,50 193200,00 Загальна вартість тендерної пропозиції, грн. з ПДВ 707880,00 грн. (Сімсот сім тисяч вісімсот вісімдесят гривень 00 копійок)
    Номер додаткової угоди: 14-Т
    Дата внесення змін до договору: 03.06.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод.угода _ 4.pdf
    Номер: 4b65d85a8f3b4d0fae2bcacb9653f4a4
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. «Постачальник» та «Замовник» дійшли згоди внести зміни до Договору № 14-Т від 01 березня 2019р. 2. Відповідно до п.4 п.п.2 ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі» "…зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі…": Бензин А-92 ENERGY - 26,00 грн/л, в тому числі ПДВ; Бензин А-95 - 27,00 грн/л, в тому числі ПДВ; Дизпаливо ENERGY - 27,00 грн/літр, в тому числі ПДВ. Залишкова кількість Товару, що підлягає передачі Замовнику, відповідно до умов цього Договору, пропорційно змінюється в залежності від зміни ціни за одиницю Товару. При цьому загальна ціна даного Договору залишається не змінною
    Номер додаткової угоди: 5
    Дата внесення змін до договору: 04.10.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод.угода _ 5.pdf
    Номер: 27345468b3c9455fb78811771e6ce46d
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    • Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: 1. Внести зміни до Договору у п. XIV. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН до Договору у реквізити Постачальника та Замовника і викласти їх в наступній редакції: ПОСТАЧАЛЬНИК: ЗАМОВНИК: Товариство з обмеженою Державне підприємство відповідальністю «ЛІВАЙН ТОРГ» «Дніпровське лісове господарство» Адреса: 49044, м. Дніпро, Адреса: 49100, м. Дніпро, вул. Святослава Хороброго, буд. 27 вул. Космічна, буд. 35 Код ЄДРПОУ 41449359 Код ЄДРПОУ 00991686 р/рUA673054820000026009544673570 р/р UA 693808050000026001709224903 в ДОУ АТ Ощадбанк в АТ «Райффайзен Банк Аваль», м. Київ МФО 305482 МФО 380805 ІПН № 414493504633 ІПН № 009916804631 т. (056) 3769942 т. 068-178-57-25 E-mail: Lt32@avias.ua E-mail: DP_Dlg@i.ua 2. Інші умови вищевказаного Договору залишаються незмінними і Сторони підтверджують по ним свої зобов’язання.
    Номер додаткової угоди: № 6
    Дата внесення змін до договору: 17.10.2019 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Дод. угода _ 6.pdf