-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2019-02-01-000859-a
Завершена
241 138.25
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 205.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 205.69 UAH
Номер:
89d8f31107e04d02bd2f8426370a825b
Внутрішній номер закупівлі:
3068143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-01-000859-a
Замовник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Катерина Юріївна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
241 138.25 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 205.69 UAH
Період уточнення:
01.02.2019 15:08 - 07.02.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2019 15:08 - 17.02.2019 14:00
Аукціон:
18.02.2019 12:17 - 18.02.2019 12:38
Період кваліфікації:
18.02.2019 12:38 - 18.02.2019 15:59
Період завантаження договору:
18.02.2019 12:38 - 10.03.2019 12:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо: курятина(тушки охолоджені)-180кг, курятина(тушки заморожені)-67кг, свинина(без кості охолоджена)-1680кг, свинина(без кості заморожена)-260кг, печінка яловича(охолоджена)-79кг, печінка яловича(заморожена)-10кг
Кількість
2276 кілограм
Період постачання
01.03.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Ю.КЕЙ"
Оскарження: 18.02.2019 12:38 - 01.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37912699
-
Контактна особа:
Юлія Сергіївна +380977960502 u-key@ukr.net
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ НІКОЛЬСЬКА, будинок 4-А, квартира 10
Оскарження: 18.02.2019 12:38 - 01.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
240 824.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 824.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2019 15:59
Документи
28
Скарги
0
ФОП "Григорян Армен Смбатович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2809909055
-
Контактна особа:
Армен Григорян +380662072579 armen.grigorian1976@gmail.com
-
Адреса:
57284, Україна, Миколаївська область, село Лимани, ВУЛ. МАЯЧНА, будинок 6
Початкова пропозиція
241 076.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 076.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
853ae9fdc122405699d1b81a160928e5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-01-000859-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Ю.КЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37912699
-
Контактна особа:
Юлія Сергіївна +380977960502 u-key@ukr.net
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ НІКОЛЬСЬКА, будинок 4-А, квартира 10
Номер договору:
29
Сума договору:
223 391.25 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
01.03.2019 00:00
Статус:
Виконаний