-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо
223 391.25
UAH з ПДВ
Номер:
853ae9fdc122405699d1b81a160928e5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-02-01-000859-a-c1
Замовник:
Очаківська загальноосвітня санаторна школа - інтернат І - ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590004
-
Контактна особа:
Соколовська Катерина Юріївна +380515430317 ochakiv-internat@ukr.net
-
Адреса:
57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, вул. Лоцманська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Ю.КЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37912699
-
Контактна особа:
Юлія Сергіївна +380977960502 u-key@ukr.net
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ НІКОЛЬСЬКА, будинок 4-А, квартира 10
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
01.03.2019 00:00
Період дії договору:
01.03.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
223 391.25 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 223 391.25 UAH)
Оплачено:
223 390.76 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 223 390.76 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо: курятина(тушки охолоджені)-180кг, курятина(тушки заморожені)-67кг, свинина(без кості охолоджена)-1680кг, свинина(без кості заморожена)-260кг, печінка яловича(охолоджена)-79кг, печінка яловича(заморожена)-10кг
Кількість
2276 кілограм
Період постачання
01.03.2019 - 31.12.2019
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c345cfd1941e46108cb8146c30a7a0c5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
29
Дата внесення змін до договору:
01.03.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
f54b2ea3612f427f9a5c22fdd3047065
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна ціни за одиницю товару; покращення якості предмета закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
01.11.2019 00:00
Статус:
Опубліковано