-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2019-01-24-001216-c
Завершена
3 999 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Номер:
c8dee268e2374ac7a4f77439c3067fea
Внутрішній номер закупівлі:
3058341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-24-001216-c
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141466
-
Адреса:
24300, Україна, Вінницька область, смт Тростянець, вул. Соборна, 103, корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шнирук Леся Станіславівна +380434322942 komitet_kt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 999 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
100 000.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2019 17:08 - 29.01.2019 23:59
Період прийому пропозицій:
24.01.2019 17:08 - 08.02.2019 23:59
Аукціон:
11.02.2019 12:55 - 11.02.2019 13:16
Період кваліфікації:
11.02.2019 13:16 - 12.02.2019 15:19
Період завантаження договору:
11.02.2019 13:16 - 03.03.2019 13:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
950 тонни
Період постачання
до 27.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Тростянецький район, загальноосвітні школи
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
Оскарження: 11.02.2019 13:16 - 23.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Оскарження: 11.02.2019 13:16 - 23.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 932 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 932 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.02.2019 15:19
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕТКРІПСЕРВІС ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41308153
-
Контактна особа:
Старостенко Дмитро Олександрович 380503471205, 080503471205 Metkripservis@i.ua
-
Адреса:
84200, Україна, Донецька область, Дружківка, Привокзальна, будинок 6
Початкова пропозиція
3 957 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 957 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
b06942b231ce45ef811923bddea79ee6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-24-001216-c-c1
Постачальник:
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Номер договору:
29
Сума договору:
4 713 006.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.02.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання:
25.02.2019 00:00
Статус:
Виконаний