-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля кам’яне
4 713 006.00
UAH без ПДВ
Номер:
b06942b231ce45ef811923bddea79ee6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-24-001216-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141466
-
Контактна особа:
Шнирук Леся Станіславівна +380434322942 komitet_kt@ukr.net
-
Адреса:
24300, Україна, Вінницька область, смт Тростянець, вул. Соборна, 103, корпус А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
25.02.2019 00:00
Період дії договору:
25.02.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору:
4 713 006.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
4 683 140.41 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
950 тонни
Період постачання
до 27.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Тростянецький район, загальноосвітні школи
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
972ee1aba1264e39918f001906b98ba0
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Відповідно до пункту 2 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІІІ (із змінами) – 2) зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі; пункт 1 частини 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІІІ (із змінами) – 1) зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника.
Номер додаткової угоди:
29
Дата внесення змін до договору:
25.04.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
6426d507755243499192222af319b810
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Дію договору продовжено на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
45fdc70db9334738bc5fc9f2af6efb14
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Ціну договору збільшено на суму 780106,00 грн, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.01.2020 00:00
Статус:
Опубліковано